PROJELER

#ADENVILLAGE

“Huzur.” bu projeyi anlatan en güzel kelime belki de. Sadece doğanın ve kuşların sesini duyacağınız, yeşilin her tonunu yaşayacağınız bir yer burası.

ENAR BİR YAPI TASARIM FİRMASIDIR.

Arazinin doğal doku ve eğimine müdahale etmeyen, otomatik sulama sistemli orijinal peyzaj tasarımı anahtar teslim verilmeyi hedefleyen bir yönelimle ele alındı.

ÇATILARDA ALMAN BRAAS MARKA İMZASI

Geliştirilen genel yerleşim stratejisi uyarınca, evin içinden ve dışından ulaşılabilir ardiye tasarımı öngörüldü.

PVC’DE ALMAN SCHÜCO MARKA KALİTESİ

Kullanılan malzemelerin en kalitelisi özenle seçildi. Banyo ve mutfak bataryalarında Alman Grohe, Parkelerde Alman Egger markası, Elektrik sistemlerinde Siemens teknolojisi ile akıllı ev konsepti tamamen uygulandı.

TASARLARKEN
NE DÜŞÜNDÜK?

Aden Village Projesinde arsa geliştirme aşamasından itibaren tüm proje ve inşaat süreçlerine dahil olduk. Doğru yerde, doğru projeyi tasarladık.

Bu projemizde tasarım yaklaşımımızı belirleyen; günümüz mimari özelliklerini taşıyan, benzersiz ve yüksek inşaat teknolojisi ile üretilen yaşam alanları üretmek olmuştur. Projede bütünü oluşturan detaylar bizim için çok önemliydi. Bu detaylar iç mekan kullanımlarından ve cephedeki malzemelerden, sitenin tüm yaşamsal alanlarının tasarımına kadar bir bütünü oluşturmaktadır.

Projede doğru yaşam kurgumuz ve mekansal çözümlerimiz ile keyifli bir yaşam alanı tasarladık.

Menü