KURUMSAL

Faaliyetlerine 2001 yılında başlayan ENAR, inşaat, tekstil ve otomotiv sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Şhanghay /Çin’de 16 yıl faaliyet gösteren ENAR Dış Ticaret global vizyonunu genişleterek, edindiği tecrübeleri doğruluk ve dürüstlük ilkeleriyle harmanlayarak yatırımlarını kendi ülkesine yapma kararı almıştır.

Yönetim kurulu başkanımız Sayın Erhan Gökçe 2017 yılında ENAR Otomotiv firmasını kurmuş ve otomotiv sektöründe de yeniliklerin öncüsü olmuştur.

2018 yılında tekstil sektörüne giren ENAR, kısa zamanda başarılı işler çıkarmış ve faliyetlerine emin adımlarla devam etmektedir.

Yeniliği ilke edinen ENAR 2019 yılında “Another Life” sloganı ve yenilikçi global vizyonu ile inşaat sektörüne yatırım yapıp yurt dışında edindiği bilgi ve vizyonu kendi projelerine yansıtmaktadır .

Alanında dünya devi markaları kendine partner seçen Enar, projelerinde daha yenilikçi ve ihtiyaçlara cevap verebilecek tüm detayların düşünülmesini amaçlamıştır.

BAŞKAN’IN MESAJI

ENAR, 2019 yılında “Another Life” sloganı ile değişimi hedefleyerek inşaat sektörüne adımını attı. Hedeflediği değişimi, ülkemizde var olan konut anlayışını yeniden ele alarak başlattı. Projelerinde konutu tek başına değil, çevresindeki yaşam alanları ve olanakları ile birlikte planladı. Yenilik ve inovasyonu başlatan bir marka olarak, ENAR ilklerin sahibi oldu.

ENAR projelerinde iç mekan ve dış cephenin yanı sıra elektrik anahtarlarından kapı kollarına kadar en ince ayrıntılarda bile tasarımı ön planda tutmaktadır.

ENAR, kreatif projelerle tasarım kültürünü yaşam alanlarına yansıtıyor. Mimarinin yalnızca estetikle ilgili bir kavram olmadığına; iyi bir konutun inovasyon içermesi, kullanıcıların farkında olmadığı ek fonksiyonlarla zenginleştirilmesi gerektiğine inanıyor. ArGe ile bütünleşen, teknolojiden yararlanan, bilgi birikimine dayanan mimarinin; özgün, net ve yalın olmasına, yeni ve akıllı teknolojiler içermesine önem veriyor.

Enar Life olarak çıkmış olduğumuz keyifli ve bir o kadar da heyecanlı yolculuğumuzda hem bugün hem de gelecek nesiller için tasarlanmış yüksek kaliteli yaşam alanları inşa ediyoruz. Topluma hizmet etmek ve ülkemizin geleceğine katkı sağlamak bizim için en önemli görevdir.

Kendimizi bu topraklara karşı sorumlu hissediyoruz. Yalnızca inşaat değil modern şehir hayatındaki ihtiyaçlar düşünülerek projeler tasarlıyoruz. Bu yüzden kendimizi yapı tasarım firması olarak konumlandırıyoruz.

ERHAN GÖKÇE
Yönetim Kurulu Başkanı

Menü